Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej

Strona główna Aktualności Konkurs ,,Szkolna Zupełnie Inna Lekcja Przyrody’’ rozstrzygnięty

21.06.2018

Konkurs ,,Szkolna Zupełnie Inna Lekcja Przyrody’’ rozstrzygnięty

Miło nam poinformować, że konkurs ,,Szkolna Zupełnie Inna Lekcja Przyrody', którego celem było przeprowadzenie i udokumentowanie przyrodniczych zajęć edukacyjnych dla uczniów szkoły podstawowej i/lub gimnazjum, które uczestniczyły w zajęciach „Zupełnie Inna Lekcja Przyrody" w Centrum Edukacji Ekologicznej CWM w Grodnie w latach 2016-2017 został rozstrzygnięty.

Obradująca w dniu 20 czerwca br. Komisja Konkursowa dokonała oceny zgłoszeń i wyłoniła laureatów. Oto lista nagrodzonych:

1.      Szkoła Podstawowa w Orzechowie, lekcja terenowa „Las i jego mieszkańcy", autorka scenariusza i realizatorka lekcji: Aneta Płusa.

2.      Zespół Szkół Sportowych w Rewalu, lekcja terenowa „Morze Bałtyckie", autorka scenariusza i realizatorka lekcji: Małgorzata Sobolak.

3.      Szkoła Podstawowa w Lubianie, lekcja terenowa „Łąka czy las?", autorka scenariusza i realizatorka lekcji: Agnieszka Gałwa.

4.      Szkoła Podstawowa im. Młodych Ekologów w Czelinie, lekcja terenowa „Witamy na wiosennej łące", autorka scenariusza i realizatorka lekcji: Kazimiera Atroszko.

5.      Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niechorzu, lekcja terenowa „Życie w jeziorze", autorka scenariusza i realizatorka lekcji: Małgorzata Pawłowska.

6.      Zespół Szkół Publicznych w Polanowie, lekcja terenowa „Szkolna Zupełnie Inna Lekcja Przyrody", autorka scenariusza i realizatorka lekcji: Renata Prendecka.

7.      Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie, lekcja terenowa „Spacerkiem po naszych ekosystemach", autorka scenariusza i realizatorka lekcji: Wanda Noworolnik.

Każdy z laureatów będzie miał możliwość zakupu sprzętu o wartości 2000 zł z przeznaczeniem na doposażenie szkolnej pracowni przyrodniczej. Lista zakupionego sprzętu zostanie uzgodniona ze szkołą zgodnie z jej potrzebami.

Fundatorem nagród jest Fundacja „Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej" oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

 

Gratulujemy

 

 


wróć do aktualności