Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej

Strona główna Aktualności Wyniki rekrutacji do II. edycji projektu „Ferie z ekonomią”

03.12.2018

Wyniki rekrutacji do II. edycji projektu „Ferie z ekonomią”

 

Zakończyliśmy rekrutację do II. edycji projektu „Ferie z ekonomią". W roku szkolnym 2018/19 jest on adresowany do uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych z gmin wiejskich i terenów wiejskich gmin miejsko-wiejskich. Druga edycja tego projektu będzie realizowana na terenie 5 województw (warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie).

 

Lista szkół zakwalifikowanych do projektu

 

Gmina

Województwo

Powiat

Szkoła, która będzie uczestniczyć w projekcie „Ferie z ekonomią II":

Barciany

warmińsko-mazurskie

kętrzyński

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mołtajnach

Bieliny

świętokrzyskie

kielecki

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bielinach

Bieliny

świętokrzyskie

kielecki

Szkoła Podstawowa w Makoszynie

Bieliny

świętokrzyskie

kielecki

Szkoła Podstawowa w Porąbkach

Bieliny

świętokrzyskie

kielecki

Szkoła Podstawowa w Belnie

Bieliny

świętokrzyskie

kielecki

Szkoła Podstawowa w Lechowie

Biskupiec

warmińsko-mazurskie

nowomiejski

Zespół Szkół w Bielicach

Bobrowo

kujawsko-pomorskie

brodnicki

Szkoła Podstawowa w Bobrowie z klasami gimnazjum

Bobrowo

kujawsko-pomorskie

brodnicki

Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Sulek w Drużynach

Boniewo

kujawsko-pomorskie

włocławski

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Boniewie

Chęciny

świętokrzyskie

kielecki

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Jana Pawła II w Bolminie

Cyców

lubelskie

łęczyński

Zespół Szkół im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie

Czernikowo

kujawsko-pomorskie

toruński

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Steklinie

Dąbrowa Biskupia

kujawsko-pomorskie

inowrocławski

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Dębowa Łąka

kujawsko-pomorskie

wąbrzeski

Szkoła Podstawowa w Dębowej Łące

Ełk

warmińsko-mazurskie

ełcki

Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach

Golub-Dobrzyń

kujawsko-pomorskie

golubsko-dobrzyński

Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku

Golub-Dobrzyń

kujawsko-pomorskie

golubsko-dobrzyński

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowogrodzie

Grudziądz

kujawsko-pomorskie

grudziądzki

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Mokrem

Grudziądz

kujawsko-pomorskie

grudziądzki

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi

Hajnówka

podlaskie

hajnowski

Szkoły Podstawowej w Dubinach

Inowrocław

kujawsko-pomorskie

inowrocławski

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku

Izbica

lubelskie

krasnostawski

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II-Papieża w Orłowie Drewnianym

Komarów-Osada

lubelskie

zamojski

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie

Krynki

podlaskie

sokólski

Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach

Książki

kujawsko-pomorskie

wąbrzeski

Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. H. Sienkiewicza w Książkach

Lisewo

kujawsko-pomorskie

chełmiński

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lisewie

Lniano

kujawsko-pomorskie

świecki

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lnianie

Lubawa

warmińsko-mazurskie

iławski

Akademicki Zespół Placówek Oświatowych w Lubawie

Ludwin

lubelskie

łęczyński

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Piasecznie

Łagów

świętokrzyskie

kielecki

Szkoła Podstawowa w Zbelutce

Łagów

świętokrzyskie

kielecki

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Łagowie

Niemce

lubelskie

lubelski

Szkoła Podstawowa w Niemcach

Nowa Słupia

świętokrzyskie

kielecki

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Nowej Słupi

Oksa

świętokrzyskie

jędrzejowski

Szkoła Podstawowa w Oksie

Ostrów Lubelski

lubelskie

lubartowski

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Rozkopaczewie

Piaski

lubelskie

świdnicki

Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych im. Heleny Babisz w Bystrzejowicach Pierwszych

Piekoszów

świętokrzyskie

kielecki

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Łosieniu

Piekoszów

świętokrzyskie

kielecki

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Brynicy

Pruszcz

kujawsko-pomorskie

świecki

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie

Sobków

świętokrzyskie

jędrzejowski

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sobkowie

Suchowola

podlaskie

sokólski

Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Supraśl

podlaskie

białostocki

Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie

Supraśl

podlaskie

białostocki

Szkoła Podstawowa w Ogrodniczkach im. Ochotniczych Straży Pożarnych

Sztabin

podlaskie

augustowski

Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Krasnymborze

Turośń Kościelna

podlaskie

białostocki

Zespół Szkół w Turośni Kościelnej

Wąpielsk

kujawsko-pomorskie

Rypin

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radzikach Dużych

Zbójno

kujawsko-pomorskie

golubsko-dobrzyński

Zespół Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie

 


wróć do aktualności