Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej

Strona główna Aktualności Informacja nt. administratora danych osobowych

18.05.2018

Informacja nt. administratora danych osobowych

 

Uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej www.efrwp.pl znajdują się fotografie uczestników projektów realizowanych przez Fundację "Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej - Counterpart Fund" z siedzibą w Warszawie. Podstawą ich zamieszczenia jest zgoda na udział w danym projekcie Fundacji i rozpowszechnianie wizerunku uczestników projektu w związku z promocją działalności Fundacji. Znaczna część fotografii została wykonana i zamieszczona także z inicjatywy samych uczestników.

 

Administratorem danych osobowych w postaci wizerunku uczestników jest Fundacja "Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej - Counterpart Fund" z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Miedziana 3A, 08-014 Warszawa). Dane są przetwarzane wyłącznie w celu udokumentowania sposobu realizacji projektów i promocji działalności Administratora.

 

Osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo żądania ich usunięcia w dowolnym momencie. W tym celu prosimy o kontakt na adres iod@efrwp.com.pl z opisem fotografii, która powinna być usunięta i miejsca jego publikacji.

 

Inspektor danych osobowych dostępny jest pod adresem e-mail: iod@efrwp.com.pl

 

 


wróć do aktualności